Кращий лицар етнофестивалю в Сєвєродонецьку отримав в подарунок паливо від «Параллели»


12 червня 2019

Сєвєродонецьк відсвяткував день міста масштабними заходами. Найбільш яскравим та видовищним став історичний етнофестиваль «FortOST», в межах якого відбувся лицарський турнір за Кубок міста.

Компанія «Параллель» підготувала для найсильнішого лицаря спеціальний подарунок – талони на фірмове пальне Perfekt 95.

Змагання проходили в декілька етапів та тривали 2 дні. Успішно подолавши всі випробування, переможцем став Костенко Владислав із клуба «Ritter» (м. Харків).

«Владислав – один із провідних бійців харківського клубу. Він завоював близько 50 медалей в різних номінаціях, як на змаганнях в Україні, так і в інших країнах, наприклад, в Швейцарії, – зазначив Андрій Сутковий, організатор історичного етнофестивалю «FortOST». – Мені дуже приємно, що з усіх заходів до дня міста компанія «Параллель» обрала для нагородження саме наш фестиваль. Талони на паливо Perfekt 95 – приз гідний лицарського турніру».

Довідка:

Компанія «Параллель» - мережа сучасних автозаправних комплексів під ТМ «Параллель». Паливо компанії «Параллель» сьогодні продається на 60 АЗК і АЗС в Дніпропетровській, Запорізькій областях, і підконтрольної Україні території Донецької і Луганської області. Компанія є одним з найбільших українських постачальників палива великим і дрібним оптом.

Статутний капітал ТОВ "Параллель-М ЛТД" контролює компанія Parallel Nafta Limited, яка входить до складу SCM.

  • Главная страница
  • Карта сайта
  • Обратная связь