«Параллель» продовжує підтримку автоспорту в Маріуполі


05 серпня 2019

27 липня 2019 року на Старому Аеродромі Маріуполя відбулось одразу два автоспортивних заходи: Чемпіонат Української Drag Racing Федерації та Чемпіонат Донецької області з Drag Racing 2019. Компанія «Параллель» нагородила кращих пілотів в класі MONO PRO.

Для участі в кваліфікаційних заїздах зібрались водії з різних областей України.

Після напруженої та азартної боротьби Чемпіонату Донецької області пальне в подарунок від «Параллели» отримали призери в класі MONO PRO: перше місце посів Ловга Ігор, на другому опинився Чупахін Олександр, а третє – у Каменського Євгена.

«Наша компанія вже четвертий рік поспіль підтримує Чемпіонат Донецької області з Drag Racing 2019. І хотілось би зазначити, що за цей період географія учасників помітно розширилась, – розповіла Світлана Бишова, генеральний директор компанії «Параллель». – Радує, що з кожним роком захід приваблює все більше глядачів, бо рівень змагань та пілотів зростає, а це означає, що більше драйву та азарту стає на трасі для перегонів».

Довідка:

Компанія «Параллель» - мережа сучасних автозаправних комплексів під ТМ «Параллель». Паливо компанії «Параллель» сьогодні продається на 60 АЗК і АЗС в Дніпропетровській, Запорізькій областях, і підконтрольної Україні території Донецької і Луганської області. Компанія є одним з найбільших українських постачальників палива великим і дрібним оптом.

Статутний капітал ТОВ "Параллель-М ЛТД" контролює компанія Parallel Nafta Limited, яка входить до складу SCM.

  • Главная страница
  • Карта сайта
  • Обратная связь