«Параллель» соціальна допомога– в дії


15 серпня 2019

Компанія «Параллель» бере активну участь в суспільному житті регіонів своєї присутності, регулярно надає підтримку місцевим спільнотам та займається благоустроєм територій.

Традиційно «Параллель» підтримує ініціативу волонтерської акції «Чисте місто», облаштовує міські парки, дитячі майданчики, сприяє розвитку автомобільних змагань, виступає паливним спонсором міських заходів та музичних фестивалів. Окрім того, компанія надає допомогу інтернатам та людям з обмеженими можливостями.

Так, наприклад, у серпні 2019 року «Параллель» виділила пальне для суспільної організації «Слов’янське міське товариство інвалідів» та для родини інвалідів із Запоріжжя.

«Політика нашої компанії в області сталого розвитку передбачає підтримку соціально незахищених верств населення в регіонах присутності. Сподіваємось, подібні ініціативи зроблять життя людей з обмеженими можливостями набагато легшим», – прокомментувала Світлана Бишова, генеральний директор компанії «Параллель».

Довідка:

Компанія «Параллель» - мережа сучасних автозаправних комплексів під ТМ «Параллель». Паливо компанії «Параллель» сьогодні продається на 60 АЗК і АЗС в Дніпропетровській, Запорізькій областях, і підконтрольної Україні території Донецької і Луганської області. Компанія є одним з найбільших українських постачальників палива великим і дрібним оптом.

Статутний капітал ТОВ "Параллель-М ЛТД" контролює компанія Parallel Nafta Limited, яка входить до складу SCM.

  • Главная страница
  • Карта сайта
  • Обратная связь