«Параллель» виступила паливним спонсором наймасштабнішого фестивалю східного узбережжя України


20 серпня 2019

На початку серпня 2019 року в Маріуполі більше 17 тисяч глядачів зібрав наймасштабніший фестиваль східного узбережжя України – MRPL City-2019. Компанія «Параллель» другий рік поспіль виступила генеральним паливним спонсором заходу.

На три дні і гості, і мешканці Маріуполя занурились в атмосферу свята та веселощів, насолоджуючись якісною музикою улюблених виконавців. Більше 40 популярних груп та артистів взяли участь у фестивалі. Бумбокс, THE HARDKISS, Друга Ріка, Jerry Heil, ЛЯПИС 98, Время и Стекло, MOZGI, Pianoбой, АГОНЬ, Michelle Andrade та багато інших радували глядачів своїми хітами.

Для залучення максимально широкої аудиторії виконавців на MRPL City-2019 обирали з урахуванням смаків та побажань гостей, а також за результатами моніторингу соціальних мереж.

В цьому році особливу увагу було приділено декораціям: побудовані окремі фото-, лаунж-, фуд-зони, прокладені дерев’яні доріжки до всіх 4-х сцен фестивалю.

Організатори врахували та усунули недоліки, на які скаржились гості MRPL City-2018 – вдосконалили кемпінг, пропускну систему та транспортну логістику.

«MRPL City – став своєрідною візитівкою східного регіону України. Щорічно фестиваль приваблює тисячі фанатів та поціновувачів сучасної музики. Виступаючи паливним партнером такого масштабного заходу, наша компанія, в першу чергу, прагне підтримати розвиток культурного життя на сході країни. Також напередодні цієї грандіозної події ми розіграли квитки та подарували можливість відвідати фестиваль шанувальникам, що стежать за сторінкою «Параллели» у фейсбуці», – поділилася Світлана Бишова, генеральний директор компанії.

Довідка:

Компанія «Параллель» - мережа сучасних автозаправних комплексів під ТМ «Параллель». Паливо компанії «Параллель» сьогодні продається на 60 АЗК і АЗС в Дніпропетровській, Запорізькій областях, і підконтрольної Україні території Донецької і Луганської області. Компанія є одним з найбільших українських постачальників палива великим і дрібним оптом.

Статутний капітал ТОВ "Параллель-М ЛТД" контролює компанія Parallel Nafta Limited, яка входить до складу SCM.

  • Главная страница
  • Карта сайта
  • Обратная связь