«Параллель» подарувала талони на фірмове пальне найсильнішим шахтарям


29 серпня 2019

23 серпня на центральній площі міста мешканці Павлограда з розмахом відсвяткували професійне свято – День Шахтаря. В межах святкування відбулись традиційні «Шахтарські богатирські ігри», в яких взяли участь 5 команд підприємств ДТЕК, а компанія «Параллель» нагородила найсильніших учасників.

Команди демонстрували рівень своєї фізичної підготовки в 6 конкурсах: кантування покришки, «богатирська карусель», «богатирська колода», драгпул, армреслінг та командне перетягування каната.

Головним суддею «Шахтарських богатирських ігор» став Олександр Дубовий – чемпіон та рекордсмен світу та Європи з силового екстриму.

За підсумками змагань впевнену перемогу виборола команда «Павлоградвугілля», залишивши позаду минулорічного лідера – команду «Добропіллявугілля».

Переможці отримали омріяний Золотий кубок та фірмове пальне Perfekt 95 від компанії «Параллель».

Нагороджуючи зі сцени команду найсильніших шахтарів, Вадим Гребенюк, територіальний менеджер компанії «Параллель», привітав мешканців міста з професійним святом та подякував учасникам за видовищні змагання: «Сьогодні ми з Вами стали свідками того, як серйозна фізична підготовка та міцна сила духу привели до перемоги команду «Павлоградвугілля». Бажаю учасникам, щоб подібні успіхи вони демонстрували не лише в богатирських змаганнях, але й в усіх сферах свого життя».

Після нагородження богатирі поступилися сценою зіркам української естради: Світлані Тарабаровій та Олегу Скрипці з групою «ВВ», які розважали павлоградців майже до півночі.

Довідка:

Компанія «Параллель» - мережа сучасних автозаправних комплексів під ТМ «Параллель». Паливо компанії «Параллель» сьогодні продається на 60 АЗК і АЗС в Дніпропетровській, Запорізькій областях, і підконтрольної Україні території Донецької і Луганської області. Компанія є одним з найбільших українських постачальників палива великим і дрібним оптом.

Статутний капітал ТОВ "Параллель-М ЛТД" контролює компанія Parallel Nafta Limited, яка входить до складу SCM.

  • Главная страница
  • Карта сайта
  • Обратная связь