«Параллель» підтримала проведення традиційного мотокросу в Краматорську


25 вересня 2019

22 вересня в Краматорську в балці Кутовій за спонсорської підтримки компанії «Параллель» відбувся 51-й відкритий традиційний мотокрос, присвячений Дню міста.

Для участі в змаганнях з’їхалось більше 50 кращих спортсменів із 7 областей – Донецької, Луганської, Харківської, Дніпропетровської, Запорізької, Полтавської, Сумської. Серед учасників були і чемпіони України 2019 року, і ветерани спорту, і початківці. Наймолодшому спортсмену виповнилось 4 роки.

Незважаючи на несприятливі погодні умови для проведення мотокросу, всі спортсмени подолали дистанцію без травм.

Переможці заїздів у всіх номінаціях отримали в подарунок фірмовий бензин Perfekt-95 від паливного спонсора змагань – компанії «Параллель».

«Мотокрос – це складний та небезпечний вид спорту. Тут мають значення не лише досвід та навички самого спортсмена, технічний стан транспортного засобу, погодні умови, але й якість траси. Після кожних змагань її доводиться відновлювати майже з нуля, а на це йде багато сил та ресурсів, – поділився Володимир Фастовець, президент федерації мотоциклетного спорту Донецької та Луганської областей. - Хотілося б, щоб мотокрос у нас розвивався активніше. І юні спортсмени, які здійснюють лише перші кроки в цьому виді спорту, вже за декілька років продемонструють високі результати на чемпіонатах світового рівня».

Довідка:

Компанія «Параллель» - мережа сучасних автозаправних комплексів під ТМ «Параллель». Пальне компанії «Параллель» сьогодні продається на 60 АЗК і АЗС в Дніпропетровській, Запорізькій областях, і підконтрольної Україні території Донецької і Луганської області. Компанія є одним з найбільших українських постачальників пального великим і дрібним гуртом.

Статутний капітал ТОВ "Параллель-М ЛТД" контролює компанія Parallel Nafta Limited, яка входить до складу SCM.

  • Главная страница
  • Карта сайта
  • Обратная связь