На АЗК «Параллель» вже продається зимове пальне


06 грудня 2019

У мережі АЗК «Параллель» і її партнерів реалізується сезонне пальне, фракційний склад якого оптимально підходить для зимового періоду.

Так, наприклад, зимове дизельне пальне PERFEKT DIESEL здатне зберігати свої робочі властивості при температурі до -27 °С і відповідає стандарту ДСТУ 7688:2015. Лінійка фірмових бензинів мережі «Параллель», що представлена бензинами Perfekt 95 і Perfekt 92, та вітчизняний бензин А-92 євро, також адаптовані для безперебійної роботи двигуна при низьких температурах. Фракційний склад і тиск насичених парів цих бензинів відповідає вимогам ДСТУ 7687:2015 для зимового періоду експлуатації.

Крім того, «Параллель» пропонує своїм клієнтам автотовари, потрібні у холодну і сніжну погоду: фірмові омивачі скла, щітки для снігу зі шкребками, буксирувальні троси, розморожувач скла та замків і спрей для зчеплення шин з льодом.

Довідка:

Компанія «Параллель» - мережа сучасних автозаправних комплексів під ТМ «Параллель». Пальне компанії «Параллель» сьогодні продається на 60 АЗК і АЗС в Дніпропетровській, Запорізькій областях, і підконтрольній Україні території Донецької і Луганської областей.

Компанія є одним з найбільших українських постачальників пального великим і дрібним оптом.

Статутний капітал ТОВ "Параллель-М ЛТД" контролює компанія Parallel Nafta Limited, дочірня компанія SCM.

  • Главная страница
  • Карта сайта
  • Обратная связь