Оптовим клієнтам

Пальне гуртом

Компанія «Параллель» — надійний гуртовий постачальник нафтопродуктів із великим стажем і доброю репутацією. Купуючи нафтопродукти великим (від 52 тонн) і дрібним (від 4 тонн)гуртом у компанії, Ви отримуєте якісний продукт за короткий термін та конкурентну ціну.

Дізнатисяактуальні ціни або замовити розрахунок на постачання палива великим і дрібним оптом можна тут http://opt.parallel.ua/

Переваги роботи з компанією «Параллель»

Вигідні ціни

Нафтопродукти реалізуються за конкурентними цінами, для постійних клієнтів передбачені спеціальні умови закупівлі.

Прямі поставки з НПЗ

Компанія «Параллель» — одна з небагатьох, хто працює без посередників, закуповуючи пальне у заводів-виробників. «Параллель» співробітничає з декількома провідними вітчизняними і європейськими НПЗ.

Сучасна нафтобаза в м. Дніпрі та м. Слов'янську

Компанія має в своєму розпорядженні сучасні нафтобази в Дніпрі та м. Слов'янську Донецької області, яка обладнана високотехнологічним устаткуванням, всіма необхідними системами контролю наливання і засобами безпеки.

Безперервний контроль якості

Усе паливо відповідає ДСТУ, забезпечено сертифікатами відповідності та паспортами якості заводів-виробників. У постійному режимі проводиться контроль якості палива, що реалізується, щоб покупці отримували лише якісні нафтопродукти.

Більш детально про умови придбання та способи оплати читайте тут:

  • Главная страница
  • Карта сайта
  • Обратная связь