Паливо дрібним гуртом

Компанія "Параллель" реалізує паливо бензовозними партіями від 4 тонн самовивезенням (автотранспортом замовника) з нафтобази або здійснює доставку за адресою замовника власними бензовозами.

Великий парк сучасних бензовозів

Компанія "Параллель" володіє великим парком сучасних бензовозів ємністюдо 37 тонн, що дозволяє їй вибудовувати ефективну логістику поставки нафтопродуктів. Частину бензовозів оснащено ізольованими секціями, що дозволяє перевозити одночасно відразу кілька видів нафтопродуктів.

Можливість продажу нафтопродуктів невеликими обсягами

Компанія "Параллель" готова працювати із невеликими партіями нафтопродуктів і визначати зручну схему співпраці з кожним окремим клієнтом.

Оперативність виконання замовлення

Багаторічний досвід роботи з корпоративними клієнтами, юридичними особами будь-якої форми власності, дозволяє виконувати замовлення за чітко відпрацьованою схемою, оперативно і без зайвих затримок, строк виконання замовлення - до 24 годин.

Продаж нафтопродуктів у компанії Параллель здійснюється під девізом "Порядність та якість" та базується на гнучкій ціновій політиці і уважному ставленні до кожного клієнта, без винятку.

Сьогодні до реалізації пропонуються нафтопродукти:

Дизельне паливо

Бензин А-92

Бензин А-95 євро

Як зробити замовлення?

Телефонуйте нам: 093 726 88 84

Напишіть нам на email : opt@parallel.ua

  • Главная страница
  • Карта сайта
  • Обратная связь