«Параллель» запустила бота в Telegram


14 березня 2018

Компанія «Параллель» запустила новий канал комунікації - бота в одному з найпопулярніших месенджерів - Telegram. Бот AZK_PARALLEL дає можливість клієнтам в будь-який час отримати актуальну інформацію про ціни на паливо, дізнатися про акції, перевірити баланс на карті і багато іншого.

За допомогою віртуального робота-помічника автомобілісти, зі свого смартфона, можуть знайти найближчі АЗК «Параллель» і її партнерів. Крім того, для учасників програми лояльності КартБланш в будь-який момент доступна функція перевірки бонусів на карті. А у вкладці «Контакти» вказані телефони контакт-центру компанії і мобільні телефони менеджерів, які допоможуть оформити замовлення палива великим і дрібним оптом або замовити талони на паливо і паливні карти. І, звичайно ж, бот, по розміщеним в ньому посиланням, направить клієнтів на сайт «Параллелі» і на офіційні сторінки компанії в соцмережах Фейсбук, Твіттер та Інстаграм.

«Бути в постійному контакті з клієнтом, допомагати йому легко і оперативно дізнаватися про найвигідніші або індивідуальні пропозиції, які діють в нашій мережі заправок, - це ті завдання, які виконує наш бот в Телеграма. Надалі функціонал бота буде розширюватися для того, щоб відповідати на запити користувачів, отримувати від них відгуки та пропозиції щодо поліпшення якості обслуговування. Не виключено введення віртуальних паливних карт і можливості оплати замовлень онлайн», - зазначила Наталія Нікешіна, директор департаменту маркетингу компанії «Параллель ».

Щоб встановити віртуального помічника, користувачеві необхідно лише скористатися простою інструкцією, яка була спеціально створена компанією для зручності клієнтів. Ознайомитися з інструкцією можна за посиланням http://www.parallel.ua/telegrambot/

Довідка:

Компанія «Параллель» - мережа сучасних автозаправних комплексів під ТМ «Параллель». Паливо компанії «Параллель» сьогодні продається на 60 АЗК та АЗС у Дніпропетровській, Запорізькій областях, і підконтрольній Україні території Донецької та Луганської області. Компанія є одним з найбільших українських постачальників палива великим та дрібним оптом.

З жовтня 2012 року є членом Всеукраїнської асоціації автоімпортерів і ділерів.

Статутний капітал ТОВ "Параллель-М ЛТД" контролює компанія Parallel Nafta LTD, дочірня компанія Групи СКМ.

  • Главная страница
  • Карта сайта
  • Обратная связь