Новини

Parallel розвиває автомобільну культуру у Східній Україні

Parallel розвиває автомобільну культуру у Східній Україні
02/06/2021

Parallel систематично займається розвитком автомобільної культури у регіонах своєї присутності. Так, у травні за паливної підтримки Parallel відбулися відкриті Чемпіонати з Drag Racing у Маріуполі та з супермото у Краматорську. Змагання зібрали більше сотні гонщиків з усієї країни та тисячі глядачів. Це одні з найбільш видовищних та популярних спортивних заходів у Східній Україні.  

«Регулярно підтримуючи офіційні Чемпіонати з автомобільного та мотоспорту, створюючи безпечні умови для змагань, компанія направляє небезпечну жагу до швидкості автомобілістів у спортивне русло та плекає справжніх чемпіонів серед любителів. Всі призери отримують у подарунок високоякісний бензин Perfekt 95, який дає двигуну розкрити свій максимальний потенціал та зберігає його у відмінному технічному стані», - зазначив директор Parallel Андрій Олександрович Собко.

 Чемпіонат з Drag Racing - це перегони на класичній дистанції у 402 м, а перемога дістається тим, у кого ідеально поєднується тюнинг, майстерність водіння та вдача. Найкращий час змагань 9,812 секунд продемонстрував одеський пілот Петро Юрачкін на Audi pc3.

На Чемпіонаті Краматорська у мотогонках на трасах зі складним рельєфом змагалися мотоциклісти та квадроциклісти, серед яких були як любителі, так і професійні спортсмени. Переможцями Чемпіонату стали серед квадроциклістів Олег Мельников, а серед мотоциклістів Євген Міщенко.