Новини

Parallel стала спонсором арт-терапії для дітей

Parallel стала спонсором арт-терапії для дітей
20/05/2021

Parallel продовжує активно допомагати дітям, які потребують соціальної підтримки. Одним з проєктів у колаборації з БФ «Карітас Україна» у цьому напрямку стали онлайн-заходи з арт-терапії, які збирають десятки дітей з сімей у складних життєвих обставинах та інтернатів.

«Ми звернули увагу на те, що вимушена ізоляція, яка є необхідністю у боротьбі з пандемією, згубно впливає на психологічне здоров’я та соціалізацію дітей, тож долучилися до вирішення цієї проблеми. Спільними зусиллями з благодійним фондом, художницею та волонтером Маріанною Смбатян ми почали організовувати онлайн-майстер-класи з живопису, де немає заборон, цінуються власний стиль та експерименти, а діти можуть обмінюватися думками, мріями, переживаннями та досвідом. Так, вони не лише навчаються малювати, але й отримують психологічну підтримку», - зазначив генеральний директор Parallel Андрій Олександрович Собко.     

Теми для створення шедеврів обирають по силам як підлітку, так і 6-річній дитині, адже вік учасників різний, також діти самі обирають матеріали, з якими працювати. Цього разу малювали «Дерево бажань». Під час творчого процесу хтось з дітей мріяв про майбутнє, хтось заглибився у наукову фантастику, хтось підіймав екологічні теми, а хтось просто насолоджувався процесом та дружньою атмосферою. Арт-терапія дозволила дітям розслабитися та стати впевненішими у собі.

Приємним бонусом стали подарунки від Parallel за найкращі роботи – 5 професійних наборів акварелей.