Новини

Parallel врятувала сердечко 4-річної дівчинки

Parallel врятувала сердечко 4-річної дівчинки
20/08/2021

Parallel разом з клієнтами АЗК зібрала кошти на серцевий імплант для 4-річної жительки м. Волноваха Анастасії Мізгарьової. Під час акції «Купуй листівку – рятуй сердечко» з 12 квітня до 5 серпня клієнти АЗК із Запорізької, Донецької, Луганської і Дніпропетровської областей придбали 2140 благодійних листівок. Зібрані кошти було направлено до Міжнародного благодійного фонду «Українська Біржа Благодійності» для придбання оклюдера.

Життєвоважлива операція відбулася в Національному інституті серцево-судинної хірургії ім. М. М. Амосова 12 серпня за сучасною безшовною методикою. Вже на наступний день після операції Настусі дозволили вставати, а через кілька днів вона змогла повернутися додому вже здоровою.

«Компанія Parallel регулярно приєднується до вирішення соціальних проблем в регіонах присутності, особливо це стосується питання щасливого дитинства. На сьогодні проблема серцево-судинних захворювань у дітей стоїть дуже гостро і є однією з домінуючих причин смертності серед маленьких українців. Тож ми разом з нашими клієнтами організували збори коштів для порятунку дитини із вадами серця. Результати благодійної акції показали, що наші клієнти хочуть і готові творити добро разом з нами, тож ми не зупинимося на досягнутому і продовжимо разом змінювати світ на краще», - зазначив генеральний директор Parallel Андрій Олександрович Собко.