Акції

Купуй ОСЦПВ на parallel.ua

Купуй ОСЦПВ на parallel.ua
19 Квітня 2017 — 1 Березня 2022

Мережа АЗК «Parallel» реалізувала на своєму офіційному сайті сервіс онлайн-страхування. Тепер кожен бажаючий може придбати поліс ОСЦПВ («Автоцивілка») через Інтернет.

Це стало можливим завдяки співпраці зі Страховою Компанією «ВУСО». Щоб придбати поліс ОСЦПВ («Автоцивілка») через сервіс онлайн-страхування, Вам необхідно розрахувати його вартість, заповнити анкету і провести оплату. Поліс буде доставлений Вам в зручний час і місце протягом 24 годин з моменту замовлення*.

Перевага нашого сервісу онлайн-страхування:

  • Подарунок! Сервіс технічної допомоги в дорозі!
    Для клієнтів, які придбали до полісу ОСЦПВ ( «Автоцивілка») договір / поліс додаткового страхування цивільної відповідальності;
  • Безкоштовна доставка по всій території України (крім АР Крим і регіонів, де проходять військові дії);
  • Пряме врегулювання - отримуй виплату по ОСАГО ( «Автоцивілки») в СК «ВУСО».

*Увага! Умови не поширюються на Страхувальників, які відносяться до категорії Пільговиків відповідно до ст.13.2. «Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» від 23.12.2017 р, а також якщо вартість поліса ОСАЦВ ( «Автоцивілка») менше 1 000 грн.

**Увага! Обробка заявок здійснюється з понеділка по п'ятницю, з 9:00 до 18:00. Субота і неділя - вихідні дні. Якщо Ви заповнили заявку в неробочий час або у вихідний день, співробітник СК «ВУСО» зв'яжеться з Вами на наступний робочий день.

Діючі акції