Акції

Купон на вигоду

28 Вересня 2018 — 31 Грудня 2020

Спіймайте вигоду на пальне

Ловіть вигоду на пальне від «Параллелі»! Щасливі купони можуть чекати Вас на СТО Вашого міста. Не упустіть свій шанс!

Отримавши купон, терміново вирушайте на наші АЗК і скористайтеся ним. Для цього Вам потрібно зробити всього три простих кроки:

  1. приєднатися до програми лояльності КартБланш, якщо Ви ще не її учасник;
  2. одноразово заправити об'єм пального, вказаний у купоні;
  3. пред'явити купон на знижку на пальне.

Кожен купон має унікальний штрих-код, вказаний термін дії і дає право на одноразову заправку автомобіля.

Отримана вигода нараховується бонусами на карту КартБланш одразу після кожної заправки. Списання акційних бонусів можливе через 5 хвилин після проведення касової операції. У разі тимчасової відсутності зв'язку із сервером бонуси нараховуються на наступну добу.

УВАГА! Пропозиція діє тільки для клієнтів програми лояльності КартБланш, які заправляються за готівковий розрахунок або за допомогою платіжної банківської картки Visa/MasterCard!

Скористатися купоном Ви можете на всіх АЗК «Параллель» і її партнерів у містах та населених пунктах Донецької області: Бахмут, Волноваха, Гірник, Зарічне, Костянтинівка, Краматорськ, Красна Поляна, Курахово, Лиман, Маріуполь, Новотроїцьке, Ольгинка, Покровськ, Райгородок, Слов'янськ, Святогірськ, Селидове, Сергіївка, Старомлинівка, Черкаське; в Луганській області у містах: Лисичанськ, Новоайдар, Новопсков, Сєвєродонецьк, Передільське; в Запорізькій області у містах: Запоріжжя, Василівка, Мелітополь та Токмак; а також в м. Павлоград Дніпропетровської області.

Подробиці можна дізнатися за телефоном гарячої лінії 0 800 50 3333 (безкоштовно з мобільних і стаціонарних телефонів).