Акції

Подвійна вигода від PARALLEL та Lafar

15 Жовтня 2021 — 30 Листопада 2021

Лови знижки на пальне від PARALLEL та знижки на покупки від Lafar!

Як це працює?

Заправляй пальне в мережі АЗК PARALLEL в м.Бахмут, Костянтинівка, Курахове або Селідове з 15 жовтня по 15 листопала 2021р. від 10 літрів, використовуючи картку програми лояльності КартБланш, за готівку або за допомогою платіжної банківської картки Visa/MasterCard та отримай купон на знижку 10% на покупки в мережі маркетів Lafar.

Отримавши купон, терміново рушай до партнера акції – мережі Lafar - і скористайся ним. Для цього потрібно зробити всього три простих кроки:

1.     Приєднатися до програми лояльності ZEBRA, якщо ти ще не її учасник

2.     Зробити покупку на суму від 150 грн.

3.     Передати купон касиру, щоб отримати знижку 10%

Скористатися купоном можна в мережі маркетів Lafar в м.Бахмут, Курахово, Костянтинівка, Селідове, Авдіївка до 30 листопада 2021р.


 

Купуєш товари в мережі Lafar на суму від 150 грн з карткою програми лояльності ZEBRA з 15 жовтня по 15 листопада 2021р.  Отримай купон на знижку 2 грн/л на бензин та дизельне пальне або 1,50 грн/л на газ в мережі АЗК PARALLEL.

Щоб отримати знижку за купоном:

1.     Прямуй до найближчого АЗК PARALLEL

2.     Заправляй бензин та дизельне пальне від 15 літрів або газ від 20 літрів за готівковий розрахунок або за допомогою платіжної банківської картки Visa/MasterCard

3.     Скануй свою картку лояльності КартБланш та акційний купон та тримай знижку! Немає картки - реєструйся на касі, та користуйся перевагами миттєво!

Під знижкою розуміється нарахування бонусів на картку програми лояльності КартБланш. Нарахування бонусів здійснюється від роздрібної ціни, встановленої на АЗК, на момент придбання пального

Скористатися купоном на знижку на пальне можна до 30 листопада 2021р. на всіх АЗК PARALLEL і її партнерів у містах та населених пунктах Донецької області: Бахмут, Волноваха, Гірник, Зарічне, Костянтинівка, Краматорськ, Красна Поляна, Курахове, Лиман, Маріуполь, Новотроїцьке, Ольгінка, Покровськ, Райгородок, Святогірськ, Селідове, Сергіївка, Слов'янськ, Старомлинівка, Черкаське; в Луганській області у містах: Лисичанськ, Новоайдар, Новопсков, Сєвєродонецьк, Передільське; в Запорізькій області у містах: Запоріжжя, Василівка, Мелітополь та Токмак; а також в м. Павлоград Дніпропетровської області.

 

Пам’ятай, кожен купон має унікальний код, вказаний термін дії і дає право на одноразове отримання вказаної знижки. Знижка за купоном не підсумовується з іншими пропозиціями.

Подробиці дізнавайся за телефонами: 0 800 50 3333, 0 800 600 810 (безкоштовно з мобільних і стаціонарних телефонів).