Акції

Вигода на наступну заправку пальним

4 Листопада 2021 — 31 Грудня 2021

Вигода на наступну заправку пальним

 

Купуй якісне пальне та тримай додаткову вигоду від «Параллелі»!

 

Заправляй будь-яку марку бензину/дизельне пальне від 15 літрів або газ від 20 літрів та перевіряй свій чек. Можливо тобі пощастило, і саме ти отримав купон на додаткову вигоду 1 грн./л на бензин/дизельне пальне або 0,50 грн./л на газ на наступну заправку.

 

Пропозиція діє тільки для клієнтів програми лояльності КартБланш, які заправляються за готівковий розрахунок або за допомогою платіжної банківської картки Visa/MasterCard.

Скористатися купоном на додаткову вигоду на пальне можна на всіх АЗК Parallel і її партнерів у містах та населених пунктах Донецької області: Бахмут, Волноваха, Гірник, Зарічне, Костянтинівка, Краматорськ, Красна Поляна, Курахове, Лиман, Маріуполь, Новотроїцьке, Ольгінка, Покровськ, Райгородок, Святогірськ, Селідове, Сергіївка, Слов'янськ, Старомлинівка, Черкаське; в Луганській області у містах: Лисичанськ, Новоайдар, Новопсков, Сєвєродонецьк, Передільське; в Запорізькій області у містах: Запоріжжя, Василівка, Мелітополь та Токмак; а також в м. Павлоград Дніпропетровської області.

Додаткова вигода надається шляхом нарахування бонусів за акційним купоном. Акційний купон може бути використаний лише з карткою лояльності, з якою купон було надано, протягом 14 днів з дати його отримання. Додаткова вигода за купоном підсумовується з вигодою за акцією «Бонус для клієнта» та зі стандартним нарахуванням бонусів, передбаченим правилами програми лояльності.

Подробиці дізнавайся за телефоном 0 800 50 3333 (безкоштовно з мобільних і стаціонарних телефонів).